Průkazové foto Plzeň - online

Vyhotovujeme průkazové fotografie v době uzavřených provozoven ON-LINE

JAK NA TO ?

  1. Vyfotografujte se mobilem SELFIE tzn. čelní pohled - portrét. Nejlepší výsledek dosáhnete, když se postavíte proti oknu cca 2M a za Vámi bude světlá zeď. Fotíme na výšku portrét, aby byla vidět obě ramena. Kousek nad hlavou nechte také prostor. Viz ukázková fotografie. Vyzkoušejte více variant nasvícení s bleskem bez blesku nebo přisvícení světlem. 
  2. Pro oficiální doklady doporučujeme se pousmát max. koutky bez viditelnosti zubů. Tzv. neutrální výraz.
  3. Fotografie neupravujte - zmenšujete její kvalitu. O vše se postaráme my ! Retuše a vyhlazení pleti jsou pro nás samozřejmostí.
  4. Pak už stačí fotografie nahrát do formuláře a odeslat k nám na provozovnu. Pošlete klidně více fotek. My tu správnou fotku vybereme, upravíme a vytiskneme
  5. Hned jak fotografie máme vytištěné voláme kdy si můžete fotografie vyzvednout.

Formulář pro online průkazové fotografieVedle klasických průkazových fotografií na doklady Vás můžeme vyfotit i na další důležité dokumenty (fotografie na životopis, do portfolia nebo na web).

Před začátkem focení si ujasníme, kde bude fotografie prezentována a poté zvolíme nejvhodnější způsob focení. Vybírat můžete ze tří fotografických pozadí - bílé, šedé a černé. Nafotíme mnoho záběrů, ze kterých si pak budete vybírat. Ceny jsou jako při focení v ateliéru.


Ceník

Fotografie na občanský průkaz odesíláme na úřady zdarma.

Pasovky express - 5 min.

- 4 fotografie v rozměrech 3,5x4,5 cm

150,- Kč

Přidělání 4ks průkazových fotek / 10x15 1ks

+ 100,- Kč

Pasovky express - 5 min. (pouze v digitální podobě)

150,- Kč

Americké vízum

- 2 fotografie v rozměrech 5x5 cm

150,- Kč